Парафіянки Свято-Михайлівського храму села Верхи отримали особливі вітання в Неділю святих Жон-Мироносиць

Неділя, 12.05.2019 19:03

В Неділю святих Жон-Мироносиць по завершенні Божественної Літургії в Свято-Михайлівському храмі села Верхи відбулася традиційна в цей день святкова Хресна хода.

Особливіcтю було те що запестольний хрест, хоругви, ікону та святе Євангеліє несли жінки, а не чоловіки. Це символізувало те, що і святі Жінки-Мироносиці теж потрудилися в проповідуванні Слова Божого і Воскресшого Христа-Життєдавця.

По завершенні Хресного ходу, прекрасну половину людства – дорогих жінок, матерів, дочок, невісток від імені усіх чоловіків привітали великим тортом, котрого відразу тут же на церковному подвір’ї розділили.

Провівши час в приємному живому спілкування та посмакувавши тортом із гарячим чаєм, усі присутні богомольці розійшлися з вдячним серцем Воскресшому Господу по своїх домівках.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!