На Схід України відправлено зібрані Великодні передачі для Захисників Батьківщини

Розміщено на Кві 2, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до На Схід України відправлено зібрані Великодні передачі для Захисників Батьківщини

На Схід України відправлено зібрані Великодні передачі для Захисників Батьківщини

Вранці 2 квітня, в понеділок Страсної седмиці біля церковного подвір’я Свято-Іллінського храму м. Каменя-Каширського  було незвично багатолюдно. З парафій благочиння вже четвертий рік поспіль перед Світлим Христовим Воскресінням були привезені зібрані напередодні в храмах пожертви для “Великоднього кошика” нашим Землякам, які на сході України захищають територіальну цілісність України.

До автомобілів, якими волонтери відправляться на Схід України, були завантажені паски, крашанки, м’ясні вироби та інші смачні страви для пасхального столу нашим військовим, котрі Христове Воскресіння святкуватимуть на передовій.

Коли все вже було готовим до подорожі, благочинний протоієрей Стефан звершив Пасхальним чином освячення всіх продуктів для великодньої втіхи вояків.

Отець Стефан молитовно благословив волонтерів в дорогу, побажавши їм здійснити все заплановане, та повернутися без жодних пригод до власних домівок.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!