Керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл відвідав громаду села Оленине у день Храмового свята

Розміщено на Тра 20, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл відвідав громаду села Оленине у день Храмового свята

Керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл відвідав громаду села Оленине у день Храмового свята

19 травня 2018 року в селі Оленине Камінь-Каширського благочиння урочисто зустріли гостей престольного свята – єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла, численних священнослужителів  Волинської єпархії, які завітали сюди, щоб розділити радість святкової молитви небесному покровителю громади – преподобному Іову Почаївському, повідомляє сайт Волинської єпархії УПЦ.

У цей день Православна Церква згадує пам’ять праведного Іова Многостраждального, тому 19 травня християни також вшановують преподобного Іова Почаївського, який прославив Православ’я в Україні через багато століть після біблійного праведника.

З нагоди престольного свята у храмі на честь преподобного Іова Почаївського була відслужена Божественна літургія архієрейським чином. Владика Нафанаїл привітав громаду та звернувся до присутніх з проповіддю, розповівши про подвиги та великий спадок преподобного ченця, котрий став на захист Православної віри в Україні в часи гонінь.

Цього дня єпископ Волинський і Луцький також вручив кілька нагород священнослужителям Камінь-Каширської округи. Настоятель храму села Оленине священик Олександр Кулюк та священик Петро Антончук (село Житнівка) отримали право носити палицю за Богослужінням, протоієрей Віктор Пащук був нагороджений митрою.   

Віряни подякували архіпастирю за звершену службу Божу, усім гостям – за розділену радість від спільної молитви у день престольного свята.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!