У Стобихві священики молитовно благословили відкриття пам’ятного знаку загиблим односельчанам у Другій світовій війні

Розміщено на Чер 23, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до У Стобихві священики молитовно благословили відкриття пам’ятного знаку загиблим односельчанам у Другій світовій війні

У Стобихві священики молитовно благословили відкриття пам’ятного знаку загиблим односельчанам у Другій світовій війні

22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у селі Стобихва в 11:00 год. біля хреста, встановленого в честь 300-ліття першої писемної згадки про дане поселення, відбулося відкриття пам’ятного знаку загиблим односельчанам в часі Другої світової війни, повідомляє сайт Камінь-Каширської РДА.

Варто зауважити, що спорудження цієї пам’ятки ініціювала місцева жителька Олена Макарук. Таку ініціативу підтримала районна влада. Так, за кошти районного бюджету, а частково за спонсорські, вдалося реалізувати заплановане.

Соборну заупокійну поминальну молитву за всіма загиблими в роки воєнного лихоліття звершили священики Камінь-Каширського благочиння: настоятель храму Святого архистратига Михаїла с. Верхи, до парафії котрого входить Стобихва, протоієрей Павло Камець, настоятель Покровського храму с. Піщане священик Миколай Павельчук та настоятель Преображенського храму с. Великий Обзир священик Сергій Кацевич.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!