Керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл відвідав парафії Камінь-Каширського благочиння

Розміщено на Вер 3, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл відвідав парафії Камінь-Каширського благочиння

Керуючий Волинською єпархією УПЦ архієпископ Нафанаїл відвідав парафії Камінь-Каширського благочиння

У вівторок, 3 вересня, Високопреосвященніший Нафанаїл, архієпископ Волинський та Луцький,  з турботою про парафіяльне життя  відвідав кілька приходів Камінь-Каширського благочиння, повідомляє “Православна Волинь”.

Так, цього дня Архіпастир відвідав тимчасовий переносний храм-скинію Святих мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії у селі Раків Ліс. Парафією опікується прот. Ростислав Сіжук.

Також владика Нафанаїл цього дня відвідав громаду Пророка Божого Іллі, що у Камені-Каширському, яка відбудовує храм на тому місці, де кілька років тому згоріла стара дерев’яна церква. Опікується громадою настоятель храму, благочинний Камінь-Каширського благочиння, прот. Стефан Михалюк.

Ще однією парафією, яку 3 вересня відвідав з Архіпастирським візитом керуючий єпархією була громада Святої Рівноапостольної Великої Княгині Ольги у селі Олексіївка, настоятелем якої є прот. Богдан Андрійчук. Храм цієї парафії знаходиться на завершальній стадії будівництва.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!