Свято “Першого Дзвінка” в Підцир’ї

Субота, 03.09.2016 10:36

1 вересня шкільна родина с. Підцир’я розпочала новий навчальний рік.

Традиційно, перед початком навчання відбулась урочиста шкільна лінійка, де крім місцевого настоятеля прот. Сергія взяли участь благочинний прот. Стефан і клірик Свято-Іллінського храму Каменя-Каширського свящ. Владислав.
В цьому році середня донька місцевого настоятеля Ніна вперше переступила шкільний поріг як учениця школи, тому по-особливому звучали слова привітання школярам батька-священика, який закликав усіх подякувати Богу за можливість навчання наших діток під мирним Поліським небом. На згадку про початок навчання всім першокласникам від громади Свято-Петро-Павлівського храму Підцир’я були вручені примірники “Православного Букварика”.
Завершилось свято малиновим співом дзвінка, який покликав учнів до нових шкільних досягнень!