У храмах Камінь-Каширського благочиння звершуються Молебні перед початком нового Навчального року

Вівторок, 30.08.2016 11:15

1 вересня учні шкіл та студенти ВУЗів розпочнуть новий навчальний рік. Традиційно, в храмах в останні літні недільні дні звершуються особливі Молебні перед початком навчання після літніх канікул.

21 серпня в тимчасовому Свято-Іллінському храмі Каменя-Каширського учні, студенти, вчителі та викладачі просили Божого благословення для тих, хто навчає та вчиться.

28 серпня настоятель храму Різдва Христового с. Старі Червища свящ. Іоан Чудінович благословив присутніх в храмі учнів та студентів для плідної праці в здобутті освіти.

Прот. Валерій Остапчук, настоятель Свято-Покровського храму с. Ворокомле також молився з присутніми в храмі молодими парафіянами, просячи для них Божого Благословення та Допомоги у навчанні.