Заупокійна молитва за безсмертну душу Воїна-Героя Олександра Шеметюка

Четвер, 29.12.2016 17:24

26 грудня 2015 р. в м. Красногорівка Донецької області перестало битися серце уродженця села Волиця Камінь-Каширського району 41-річного Воїна АТО Олександра Степановича Шеметюка.

30 грудня 2015 р. в православному храмі села Пнівно був звершений собором духовенства чин похорону Захисника України новоспочилого Воїна Олександра.

Минув рік, як обірвалося життя нашого Захисника-Героя. Він захищав свою державу, її цілісність, віддав своє життя, аби війна не прийшла в інші міста і села України.

У його рідному селі 25 грудня 2016 р. згадували про мужнього Воїна, вшановували його світлу пам’ять.

На поминальну службу в храм Казанської ікони Божої Матері с. Пнівне прийшли його близькі й друзі, односельці, усі, хто побажав вшанувати пам’ять Воїна, який віддав своє молоде життя за Україну.

Місцевий настоятель протоієрей Іоан Фазан звершив заупокійну молитву за Воїна Олександра, просячи у Господа для безсмертної душі Захисника Батьківщини Милості Божої, Царства Небесного та прощення всіх його вільних і невільних гріхів.

Вічная пам’ять…