Престольне свято в Гуті-Боровенській

Вівторок, 25.11.2014 14:30

21 листопада – це знаменна дата для жителів сіл Гута-Боровенська та Малі Голоби, адже в цей день престольне храмове свято – Собор святого Архістратига Михаїла та інших небесних Сил Безплотних.

В цей день відбулося святкове соборне богослужіння, учасниками якого були 9 священиків. З благословення Високопреосвященнішого Ніфонта Митрополита Волинського і Луцького очолив спільну молитву духівник Камінь-Каширського благочиння прот. Сергій Асафатов.
Серед мирян були гості з Каменя-Каширського, з сіл Оленине, Полиці,Пнівно та ін. Храм був переповнений людьми, котрі хотіли єднатися з Богом у молитві, єдиній, соборній, за мир та спокій на землі, за благоустрій сімейний, за любов серед народів, за тих, хто захищає єдність і цілісність нашої держави України.
Свято завершилося молебнем із Хресною ходою навколо храму та радістю для наймолодших богомольців – з нагоди свята їм дарували солодощі.