Вічная пам’ять Воїну-Герою

П’ятниця, 28.11.2014 12:11

27 листопада в Свято-Іллінському храмі Каменя-Каширського собором духовенства було звершено чин відспівування новоспочилого вбитого в зоні АТО Воїна-Героя Склезя Сергія Анатолійовича.

Заупокійну молитву очолив благочинний прот. Стефан Михалюк, з яким за упокій душі Воїна-земляка молилися ще 15 священиків і незліченна кількість людей, які зібрались в храмі і на церковному подвір’ї, щоби провести нашого Захисника в останню земну путь.
Так співпало, що саме в цей день виповнювалося 38 років з дня народження покійного Сергія, якому судилося лише декілька днів не дожити до свого особистого свята.
Загинув Воїн Сергій на посту, під час обстрілу шахти “Ольховатська” під Дебальцево.
Отець благочинний під час проповіді пригадав, як зовсім недавно благословляв Сергія на подвиг захисту своєї Батьківщини. Цей подвиг Герой виконав до кінця, віддавши своє життя заради миру на своїй рідній землі.
Вічная пам’ять Герою і Царства Божого Його безсмертній душі!