Незвичайний гість на недільному богослужінні Свято-Іллінської громади Каменя-Каширського

Понеділок, 14.09.2015 19:54

На минулому недільному богослужінні притвор тимчасовго Свято-Іллінського храму Каменя-Каширського відвідав незвичайний небесний гість – лелека.

Парафіяни ніяк не могли збагнути, як цей птах потрапив на другий поверх приміщення, і , ставши на одну ногу, немовби молився і уважно дивився через прочинені двері на спільну молитву в залі тимчасового храму.

Всім присутнім відразу пригадалися слова : “Все, що дихає – хай хвалить Господа!”
Цей небесний гість, на думку парафіян, ще раз засвідчив, що Божа Благодать перебуває там, де звершується Божественна Літургія, і вірні перебувають у молитовному та Євхаристійному єднанні з усім світовим Православ’ям.