Єпископ Камінь-Каширський Нафанаїл звершив священницьку хіротонію в храмі с. Підбороччя

Четвер, 21.07.2016 12:09

17 липня, у неділю 4-ту після П’ятидесятниці вікарій Волинської єпархії Преосвященніший Нафанаїл єпископ Камінь-Каширський, з благословення Високопреосвященнішого Ніфонта митрополита Волинського і Луцького, очолив Божественну Літургію у Свято-Покровському храмі села Підбороччя Михнівського благочиння Камінь-Каширського району.

За Літургією владика звершив священницьку хіротонію над вихованцем ІІІ курсу Волинської Духовної Семінарії дияконом Володимиром Сидоруком, який в цьому сільському храмі буде нести послух настоятеля.

Після виголошення проповіді на тему недільного євангельського читання, владика привітав прихожан зі святом та побажав усім присутнім на спільній молитві Божого Благословення.

В завершенні богослужіння владика Нафанаїл по-батьківськи поспілкувався зі ставлеником ієреєм Володимиром. Архієрей зауважив важливість доброго прикладу життя православного пастиря на парафії. Також єпископ Нафанаїл вручив новорукоположеному священику символічний дарунок – благословену просфору.

За матеріалами сайту Волинської єпархії