Престольне свято в с. Стобихівка Личинівського благочиння

Неділя, 07.08.2016 20:36

5 серпня, в день молитовного вшанування Почаївської ікони Пресвятої Богородиці православні жителі с. Стобихівка Личинівського благочиння Камінь-Каширського району молитовно відзначали Престольне свято свого храму.

З благословення Високопреосвященнішого Ніфонта митрополита Волинського і Луцького, при молитовній підтримці Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Камінь-Каширського урочисту Божественну Літургію очолив місцевий благочинний прот. Андрій Даукуліс, якому співслужили благочинний Камінь-Каширської округи прот. Стефан Михалюк та запрошені настоятелем прот. Сергієм Сіжуком священики, що прибули розділити радість Храмового торжества.

Під час богослужіння линули подячні молитви до Престолу Всевишнього з нагоди першої річниці перебування в архієрейському сані вікарія Волинської єпархії владики Нафанаїла, який в цей день молився за богослужінням в Почаївській Свято-Успенській Лаврі.

Традиційно, урочистості завершились Хресною ходою навколо храму, після котрої прот. Стефан Михалюк звернувся до присутніх богомольців зі словом проповіді, в якому закликав усіх присутніх старатися жити таким чином, щоби виконувати євангельське прохання Діви Марії: “Що скаже Він вам, те зробіть!” (Ін.2:5).