11 грудня 2016 р. Недільне богослужіння в Свято-Михайлівському храмі с. Гута-Боровенська

Понеділок, 12.12.2016 15:55

Неділя 25-я після П’ятидесятниці.

Церква згадує пам’ять прмч. і спов. Стефана Нового (767), святого, який жив в час іконоборчої єресі, будучи ігуменом захищав іконошанування, за що перетерпів заслання та ув’язнення.

Особливо привертає увагу його вчинок в суді, де він доказував іконошанування на прикладі монети з зображенням царя. За свою ревносну віру святий прийняв мученицьку смерть.

В цей недільний день настоятель Свято-Михайлівського храму с. Гута-Боровенська прот. Олександр Кулик звершив воскресне богослужіння, під час якого бажаючі приступили до таїнств Покаяння та Євхаристії.

Священик виголосив проповідь на тему: хто є ближній мій. А також роз’яснив слова апостола Павла – “є піст тілесний, а є піст духоний”. Та закликав не бути байдужими до власного спасіння, проводити недільний і святковий дні побожно, відвідуючи Храм Божий.

Свято-Михайлівський храм с. Гута-Боровенська