Храмове свято в с. Воєгоще

Вівторок, 20.12.2016 21:34

19 грудня, в день вшанування пам’яті Святителя Миколая архиєпископа Мир Лікійських Престольне свято відзначають парафіяни храму села Воєгоще.

Святкову Всенічну очолив клірик Володимир-Волинської єпархії настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Здомишель Ратнівського району прот. Сергій Кисель.

Божественну Літургію очолив благочинний Камінь-Каширської округи прот. Стефан Михалюк.

Під час богослужіння зі словом проповіді до присутніх богомольців звернувся настоятель Свято-Михайлівського храму села Грудки прот. Анатолій Литвин. Батюшка відзначив великий подвиг Святителя Миколая та закликав вірян до молитовного єднання зі своїм небесним покровителем.

Після святкової Літургії відбувся традиційний Хресний хід навколо храму, під час котрого було окроплено всіх вірян свяченою водою та благочинний Камінь-Каширської округи прот. Стефан Михалюк привітав богомольців із Престоьним святом.

Місцевий настоятель прот. Павло Супронюк подякував священикам за розділену радість свята та прикликав на всіх присутніх на молитві Боже Благословення.