Клірик Камінь-Каширського благочиння очолив Божественну Літургію в день Престольного празника Свято-Миколаївського храму с. Пульмо

Середа, 21.12.2016 16:21

19 гудня, в день вшанування пам’яті святителя і чудотворця Миколая архиєпископа Мир Лікійськіх Престольне свято відзначають парафіяни православного храму села Пульмо Шацького благочиння Володимир-Волинської єпархії.

На запрошення місцевого настоятеля прот. Олександра Черевка участь в святковому богослужіння взяв голова Інформаційно-Просвітницького відділу Камінь-Каширського благочиння, настоятель Свято-Петро-Павлівського храму с. Підцир’я прот. Сергій Михалюк, який з благословення отця Олександра очолив служіння Божественної Літургії.

Древній храм в цей день не зміг умістити всіх богомольців, які зібралися на цьому святому місці, щоби молитовно вшанувати Святителя Миколая. Більше сотні діток приступили до святого Причастя, а настоятель кожному з них вручив солодкий подарунок, що “залишив” у своїх санчатах біля храму святий Миколай.

Завершилося урочисте богослужіння традиційною Хресною ходою, яку очолив благочинний Шацького округу прот. Миколай Вихор.