18 січня в день Навечір’я Богоявлення в тимчасовому Свято-Іллінському храмі Каменя-Каширського були звершені уставні богослужіння.
В завершенні Божественної Літургії відбувся Чин Великого освячення води. Спільну молитву очолив настоятель парафії благочинний прот. Стефан Михалюк, який в цей день молитовно дякував Богу за 58-му річницю від свого Дня народження.
Многії Літа!







