Священики Камінь-Каширського благочиння отримали нагороди “За гідність та патріотизм” (ОНОВЛЕНО ФОТО)

Середа, 06.12.2017 20:01

6 грудня 2017 р., в день 26-ої річниці Збройних Сил України в Камінь-Каширській райдержадміністрації відбулися урочистості, на котрі були запрошені священики місцевого благочиння.

Голова ради правління громадської організації ветеранів АТО “Побратим” Андрій Чурак та його заступник Валентин Мельник вручили священнослужителям медалі “За гідність та патріотизм”.

Нагороди отримали місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк, настоятель міського храму Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Юрій Михайлов, настоятель Петро-Павлівського храму с. Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк та клірик Іллінського храму міста протоієрей Владислав Михалюк.