Розміщено на Бер 24, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до У храмах Камінь-Каширського благочиння відбудеться збір пожертв для “Великоднього кошика” Захисникам України

На парафіях Камінь-Каширського благочиння відбудеться збір пожертв для українських Воїнів, що несуть свою службу на Сході України, захищаючи цілісність нашої Батьківщини.

В неділю 1 квітня 2018 р., в день свята Входу Господнього в Єрусалим всі бажаючі матимуть можливість принести до храмів передачі для Пасхального столу нашим Землякам – Захисникам України.

В понеділок, 2 квітня зібрані пожертви будуть доставлені до Каменя-Каширського і, після благословення та освячення, під керівництвом волонтера Сергія Шуміка відправляться на схід України для пасхальної втіхи нашим мужнім Землякам, які Великдень зустрічатимуть далеко від своїх рідних сімей та домівок.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!