Утреня з читанням 12-ти Страсних Євангелій у тимчасовому храмі святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського

Четвер, 05.04.2018 22:01

Головний зміст утрені Великої П’ятниці (яка зазвичай звершується напередодні ввечері) складає читання 12 Євангелій – вибраних глав з благовіствування усіх чотирьох євангелістів. В цих уривках Євангелія детально розповідається про останні години земного життя Спасителя, починаючи з Його прощальної бесіди з учнями після Тайної Вечері й завершуючи Його погребінням у гробі Іосифа Аримафейського.

Вірні за цим богослужінням тримають у руках запалені свічки – на знак усвідомлення величі подвигу Христа та співчуття стражданням нашого Спасителя.

5 квітня 2018 року, напередодні Великої П’ятниці, в тимчасовому храмі святого пророка Іллі було звершено утреню з читанням 12-ти Страсних Євангелій.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно і завжди у вашому телефоні чи планшеті!