Священики Камінь-Каширського благочиння звершили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Святогірської Лаври

Розміщено на Чер 27, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Священики Камінь-Каширського благочиння звершили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Святогірської Лаври

Священики Камінь-Каширського благочиння звершили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Святогірської Лаври

Нещодавно з благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького була звершена паломницька поїздка до Свято-Успенської Святогірської Лаври, яку очолив протоієрей Анатолій Литвин – настоятель храму Святого архистратига Михаїла с. Грудки. Участь у прощі взяли також настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці с. Раків Ліс протоієрей Миколай Смолярчук і настоятель храму Святої великомучениці Параскеви с. Освці протоієрей Сергій Приходько.

Приємні години перебування в обителі були звеличені святкуванням 50-ліття Високопреосвященнішого митрополита Арсенія – намісника Святогірської Лаври.

Клірики Камінь-Каширського благочиння передали найщіріші вітання Ювіляру від єпископа Волинського і Луцького Нафанаїла. На знак подяки та молитовну згадку митрополит Арсеній подарував усім присутнім священикам наперсні хрести з прикрасами.

Протоієрей Сергій Приходько

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!