У храмах Камінь-Каширського благочиння звершуються Молебні перед початком нового Навчального року

Неділя, 26.08.2018 22:06

Із настанням вересня учні шкіл та студенти ВУЗів розпочнуть новий навчальний рік. Традиційно, в православних храмах в останні літні недільні дні звершуються особливі Молебні перед початком навчання після літніх канікул.

26 серпня в багатьох храмах Камінь-Каширського благочиння учні, студенти, вчителі та викладачі просили Божого благословення для тих, хто навчає та вчиться.

Прот. Анатолій Деречей, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці села Видерта теж молився з присутніми в храмі молодими парафіянами, просячи для них Божого Благословення та Допомоги у навчанні.

Також було звершено молебні перед навчальним роком у Свято-Покровському храмі села Ворокомле та храмі Усікновіння глави Іоанна Предтечі села Гута-Каміньська.

Священнослужителі побажали школярам та студентам мудрості, терпіння сил та наснаги на прийдешній навчальний рік.