“Перший дзвінок” у школі села Підцир’я

Понеділок, 03.09.2018 17:45

Цьогоріч 3 вересня шкільна родина села Підцир’я розпочала новий навчальний рік.

Традиційно, перед початком навчання відбулась урочиста шкільна лінійка, де крім місцевого настоятеля протоієрея Сергія Михалюка взяли участь благочинний протоієрей Стефан і клірик Свято-Іллінського храму Каменя-Каширського протоієрей Владислав.
В цьому році молодша донька місцевого настоятеля Оксана вперше переступила шкільний поріг як учениця школи, тому по-особливому звучали слова привітання школярам батька-священика, який закликав усіх подякувати Богу за можливість навчання наших діток під мирним Поліським небом. На згадку про початок навчання всім першокласникам від громади Свято-Петро-Павлівського храму с. Підцир’я були вручені примірники “Православного Букварика”.
Завершилось свято малиновим співом дзвінка, який покликав учнів до нових шкільних досягнень!