Керуючий єпархією відвідав Різдво-Богородичну парафію села Видерта

Розміщено на Вер 24, 2018 в Новини | Коментарі Вимкнено до Керуючий єпархією відвідав Різдво-Богородичну парафію села Видерта

Керуючий єпархією відвідав Різдво-Богородичну парафію села Видерта

21 вересня, у день Різдва Пресвятої Богородиці, єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл відвідав Різдво-Богородичну парафію села Видерта Камінь-Каширського благочиння, повідомляє сайт Волинської єпархії.

У місцевому храмі, який цьогоріч відзначає 280 років із часу своєї побудови, владика Нафанаїл звершив Божественну літургію з нагоди престольного свята. Архіпастирю співслужили благочинний Камінь-Каширської округи протоієрей Стефан Михалюк, настоятель парафії протоієрей Анатолій Деречей та гості у священному сані. 

За плідну працю на ниві Христовій та з нагоди престольного свята єпископ Нафанаїл нагородив настоятеля місцевого Різдво-Богородичного храму правом носіння митри за Богослужіннями. Разом з тим, в часі Літургії архіпастир звершив дияконську хіротонію над монахом Романом (Тюканько). 

Завершилось Богослужіння традиційною хресною ходою навколо храму та вітальним словом архіпастиря до пастви села Видерта.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!

Більше ФОТОГРАФІЙ