Молитва за упокій безсмертних душ полеглих за нашу Батьківщину

Неділя, 14.10.2018 16:31

14 жовтня, у день свята Покрову Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, в нашій державі відзначається День Захисника України.

В м. Камені-Каширському біля пам’ятного знаку Борцям за волю України була звершена заупокійна молитва за всіх православних християн, які життя свої віддали за щасливе майбутнє нашої Батьківщини. Молитву звершили настоятель храму святих Апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк та клірик міського храму святого Пророка Іллі протоієрей Владислав Михалюк.

Після завершення заупокійної Літії священики поклали до підніжжя пам’ятного знаку живі квіти, як символ життя у Вічності безмертних душ тих, хто не пожалів себе заради блага своєї Вітчизни та рідного народу.