Керуючий Волинською єпархією УПЦ єпископ Нафанаїл відвідав громаду в селі Кримне

Неділя, 30.12.2018 15:51

29 грудня 2018 року єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл у супроводі священнослужителів Волинської єпархії відвідав православну громаду села Кримне Камінь-Каширського району, повідомляє сайт Волинської єпархії УПЦ.

Ахрієрей звершив Божественну літургію у місцевому храмі на честь Різдва Іоанна Предтечі. Під час Богослужіння настоятель місцевого храму священик Сергій Голодюк та клірик Різдво-Богородичного м. Каменя-Каширського храму протоієрей Сергій Сіжук були відзначені правом носіння наперсних хрестів з прикрасами.

Після служби Божої та проповіді владика також відвідав місцевий ДНЗ. Вихованці садочка привітали гостей зі святами, що розпочинаються вже в скорому часі.

ФОТОРЕПОРТАЖ