Вшанування пам’яті святого Апостола, Першомученика та Архідиякона Стефана в Камені-Каширському

Середа, 09.01.2019 17:00

На третій день свята Різдва Христового, коли Православна Церква молитовно вшановує пам’ять святого Апостола, Першомученика та Архідиякона Стефана, в тимчасовому храмі Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського відбулось урочисте соборне богослужіння.

В цей день настоятель храму благочинний Камінь-Каширської округи протоієрей Стефан Михалюк молитовно відзначав свій День Ангела, адже саме на честь святого Архідиякона Стефана він був названий майже 60 років тому.

Розділили радість іменинника його сини-священики – протоієреї Сергій та Владислав, а також численні богомольці, які в цей день молилися за богослужінням, після завершення котрого всі разом вітали батюшку з Днем Ангела, 35-літтям служіння в сані Священика (6 січня 1984 р. відбулось Таїнство висвячення в сан Пресвітера Церкви Христової), а також з прийдешнім 60-им Днем Народження, який отець Стефан буде зустрічати 18 січня.

Многії та благії Літа дорогому Імениннику!