Різдвяний благодійний концерт в Осівцях

Розміщено на Січ 10, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Різдвяний благодійний концерт в Осівцях

Різдвяний благодійний концерт в Осівцях

На Другий день Різдва Христового в Осівецькому будинку культури відбувся Різдвяний благодійний концерт, який розпочався з вітального слова настоятеля місцевого храму святої великомучениці Параскеви протоієрея Сергія Приходька. Священик наголосив на тому, що православні християни і в святкові та радісні дні не мають забувати про своїх ближніх, які обділені долею – сиріт, дітей, що опинилися в тяжких життєвих обставинах та тих, батьки котрих віддали своє життя, захищаючи цілісніть України в зоні проведення АТО-ООС.

Святкове дійство розпочалося зі співу Різдвяного тропаря. До присутніх зі співом колядок звернулися два церковних хори та діти міцевого садочку, школи та студенти, що приїхали на Різдво з навчання до своїх домівок.

Далі тривала вистава Різдвяного вертепу, де всі учасники майстерно виконували свої ролі, показуючи на сцені всі події, що супроводжували народження Христа-Спасителя.

Швидко промайнув час Різдвяного концерту, по завершенні котрого всі присутні щиро дякували настоятелю протоієрею Сергію та його помічникам за організацію та проведення цього святкового дійства.

Читайте наші новини у Тelegramшвидко, зручно та завжди у вашому телефоні чи планшеті!