У Камені-Каширському відбувся шостий Різдвяний благодійний концерт

Розміщено на Січ 15, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до У Камені-Каширському відбувся шостий Різдвяний благодійний концерт

У Камені-Каширському відбувся шостий Різдвяний благодійний концерт

14 січня 2019 року  з благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького в актовій залі Камінь-Каширського Районного будинку культури відбувся вже традиційний шостий Різдвяний благодійний концерт, який був організований духовенством Камінь-Каширського благочиння Волинської єпархії Української Православної Церкви. Відповідальним за проведення даного заходу був настоятель храму Усікновення глави святого Іоанна Предтечі села Гута-Камінська священик Сергій Курапов. Варто зауважити, що отцю Сергію вдалося вкотре на високому рівні вирішити всі організаційні питання цього святкового дійства.

Метою даної благодійної акції – є збір пожертв для підтримки сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також для діток наших Захисників, які віддали Свої життя за цілісність України в зоні проведення АТО-ООС.

Розпочалося святкове дійство зі співу хором духовенства Різдвяного тропаря, після чого місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк привітав усіх присутніх цього вечора в залі з Різдвом Христовим і закликав проявити своє милосердя по відношенню до дітей сиріт, тих які опинились в тяжких життєвих обставинах та діток Воїнів АТО-ООС, які полягли захищаючи територіальну цілісність України.

Хори храмів Покрови Пресвятої Богородиці та святителя Миколая Мирлікійського сіл Піщане та Воєгоща по черзі виконали декілька колядок.

Особливі за мелодикою та змістом щедрівки пролунали з вуст учасників фольклорного колективу «Червона калина» села Раків Ліс.

Церковний хор храму Пресвятої Трійці села Тоболи мелодійно прославляв Різдво Христове.

Справжньою окрасою став виступ хорів ветеранів війни і праці «Дзвони пам’яті», котрі цьогоріч дебютували на даному благодійному заході, та Районного будинку культури “Родовід”, які в неперевершеній манері виконували колядки та духовні канти. Глядачі бурними оплесками дякували за ці хвилини високого хорового мистецтва, що подарували всім присутнім на концерті ці колективи. 

Під час Різдвяної вистави в майстерному виконанні вихованців Недільної школи, що діє при храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського, всі присутні на концерті мали можливість долучитися до збору благодійних пожертв.

Завершував цей святковий вечір спів хору духовенства Камінь-Каширського благочиння під керівництвом настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці с. Видерта протоієрея Анатолія Деречея. Після виконання колядок священики разом із усіма присутніми в залі заспівали “Вічную пам’ять…” полеглим на полях боїв Захисникам України, Героям “Небесної Сотні” і всім від віку спочилим православним християнам. Далі пролунало традиційне “Многоліття” всім живим, тим хто продовжує славні традиції благодійництва та допомоги і підтримки інших.

Щиро дякуючи усім присутнім за активну участь в цій черговій благодійній акції, що організована зусиллями та стараннями духовенства Української Православної Церкви Камінь-Каширського благочиння, благочинний протоієрей Стефан оголосив підсумок збору пожертв, зібраних даного вечора – 20600 гривень.

Варто зауважити, що пожертви ще збиралися на православних парафіях району і на даний час продовжують надходити від небайдужих людей. Тому остаточна сума буде оприлюднена найближчим часом, коли  ці кошти будуть передані за призначенням.

Хай Милосердний Господь сторицею віддячить усім Благодійникам!