Престольне свято храму Преподобного Іова Почаївського села Оленине

Розміщено на Тра 19, 2019 в Новини | Коментарі Вимкнено до Престольне свято храму Преподобного Іова Почаївського села Оленине

Престольне свято храму Преподобного Іова Почаївського села Оленине

19 травня молитовно вшановується пам’ять преподобного Іова – ігумена та чудотворця Почаївського. В честь цього святого угодника Божого освячено православний храм в селі Оленине.

У віці 12-ти років майбутній будівничий Почаївської Лаври прийняв монаший постриг з нареченням імені на честь святого праведного Іова Багатостраждального (близько 2000 – 1500 рр. до Р. Х.), пам’ять котрого також вшановується Православною Церквою цього дня.

З благословення Преосвященнішого Нафанаїла єпископа Волинського і Луцького в Свято-Іовському храмі села Оленине відбулося урочисте соборне богослужіння, котре очолив благочинний Камінь-Каширської округи протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили запрошені на свято священнослужителі та місцевий настоятель священик Олександр Кулюк.

В часі спільної молитви духовенство та віряни, в духовній єдності вшановуючи небесного покровителя храму та села, просили Його заступництва перед Престолом Всевишнього та Божого Благословення і Господнього Миру для нашої Батьківщини – рідної України.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!