Подячна молитва на церковному подвір’ї Свято-Іллінського храму м. Каменя-Каширського

Понеділок, 27.05.2019 13:26

Цими днями минає рік, відколи сесія міської ради м. Каменя-Каширського своїм рішенням надала дозвіл православній громаді святого пророка Іллі для будівництва та обслуговування Свято-Іллінського храму м. Камінь-Каширський, вул. Волі 3 (церковне подвір’я спаленого вогнем пожежі переднього дерев’яного храму).

З цієї нагоди на церковному подвір’ї була звершена соборна подячна молитва, котру очолив настоятель протоієрей Стефан, якому співслужили клірик храму протоієрей Владислав та настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій.

Отець Стефан у своєму слові проповіді закликав усіх присутніх богомольців не забувати завжди дякувати Милосердному Господу за всі Його благодіяння та, довірившись Його Волі, звершувати діло спасіння своїх безсмертних душ.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!