Єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл возведений у сан архієпископа

Субота, 17.08.2019 12:06

16-17 серпня 2019 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулися урочистості з нагоди Дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

На малому вході Божественної літургії на увагу до церковних заслуг єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл возведений  в сан архієпископа, повідомляє “Православна Волинь“.

Указ Предстоятеля Церкви про нагородження зачитав Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій одягнув на архієпископа Нафанаїла чорний клобук з хрестом.

Духовенство та віряни Камінь-Каширського благочиння щиро вітають свого Архіпастиря.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!