Відбулися збори священників Камінь-Каширського благочиння

Вівторок, 17.09.2019 20:22

17 вересня з благословення Високопреосвященнішого Нафанаїла архієпископа Волинського і Луцького в храмі Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського відбулися збори священників благочиння. Головною темою зустрічі священнослужителів було повідомлення отця благочинного протоієрея Стефана Михалюка про відвідини парафій святинь Волинської єпархії Української Православної Церкви: ікони Божої Матері – Всецариця (Пантанасса) та образу святих Жон-Мироносиць.

Ці святині, що були написані на горі Афон, на даний час зберігаються у луцькому кафедральному соборі на честь Всіх святих землі Волинської.

На парафії Камінь-Каширського благочиння ці святі образи прибудуть 14 жовтня 2019 р. і відвідають усі місцеві храми УПЦ.

Докладніше про графік перебування чудотворних ікон буде повідомлено згодом.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!