Храмовий празник в селі Гута-Камінська

Вівторок, 17.09.2019 19:25

11 вересня храм Усікновіння глави святого Іоанна Предтечі села Гута-Камінська відзначав своє Престольне свято.

З благословення Високопреосвященнішого Нафанаїла архієпископа Волинського і Луцького соборне богослужіння очолив місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили  запрошені на свято священники.

Варто зауважити, що це єдиний парафіяльний храм нашої Волинської єпархії Української Православної Церкви, який саме в цей день святкує разом із прихожанами та гостями свята свій Престольний день.

Була звершена Божественна Літургія, по завершенні котрої відбувся традиційний Хресний хід навколо святого храму.

В завершенні богослужіння отець благочинний протоієрей Стефан в своєму слові проповіді закликав присутніх на богослужінні богомольців ревно триматися єдності Єдиної Святої Соборної і Апостольської Церкви і бути гідними духовними дітьми святого Іоанна Предтечі.

Настоятель храму священник Сергій Курапов подякував усім присутнім богомольцям за спільні молитви та висловив сподівання та таку ж духовну зустріч і в прийдешньому році!

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!