Храмовий празник в селі Гута-Боровенська

Субота, 23.11.2019 10:56

21 листопада, коли Православна церква молитовно вшановує Собор Архістратига Божого Михаїла та всіх Небесних Сил Безсплотних, в Свято-Михайлівському храмі с. Гута-Боровенська відзначається Престольне свято.

У день свята тут було звершено з благословення Високопреосвященнішого Нафанаїла архієпископа Волинського і Луцького соборне богослужіння, яке очолив настоятель храму Казанської ікони Пресвятої Богородиці с. Пнівне протоієрей Іоанн Фазан.

Після завершення святкового спільного молитвослів’я місцевий настоятель протоієрей Олександр Кулик, вітаючи священників та богомольців зі спільною радістю Храмового празника, дякував усім присутнім за щирі молитви та бажав миру, злагоди і Божого Благословення.

ФОТОСПОГАД

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!