У селі Осівці молитвою розпочали навчання в новозбудованій школі

Понеділок, 13.01.2020 21:57

13 січня 2020 року в селі Осівці відбулися урочистості з нагоди відкриття новозбудованої школи.

З вітаннями та подарунками на довгоочікувану подію прибули поважні гості: голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, його заступниця Світлана Мишковець, голова обласної ради Ірина Вахович, директор фірми-забудовника «Житлобуд-2», депутат обласної ради Леонід Стефанович, начальниця управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, голова районної ради Віктор Сус, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік та начальник відділу освіти, молоді та спорту Віктор Пась, а також настоятель місцевого храму Святої великомучениці Параскеви протоієрей Сергій Приходько, котрий напередодні початку навчання в новобудові звершив Чин освячення шкільних приміщень.

На першій лінійці отець Сергій молитовно привітав мешканців села і всіх присутніх зі знаменною подією та від імені церковної громади подарував ікону “Благословення дітей Спасителем”, побажавши, щоб Христос Своєю Благодаттю осіняв кожного, хто буде переступати поріг даного навчального закладу.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!