Святкування Богоявлення в селі Оленине

Понеділок, 20.01.2020 17:11

У свято Хрещення Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа в селі Оленине після завершення святкової Божественної Літургії, з храму Преподобного Іова Почаївського відбувся велелюдний Хресний хід на річку Стохід, на березі котрої місцевий настоятель священник Олександр Кулюк звершив Чин великого освячення води.

Після завершення спільної молитви на зазделегідь облаштованій сцені розпочався святковий концерт, в котрому взяли участь дитячий та дорослий церковні хори під керівництвом матінки Людмили Кулюк, місцевий фолькльорний колектив “Дубровойка”, гурт “Приданки” з села Гута-Боровенська та інші місцеві хорові колективи, а також юні та дорослі вокалісти, які виступали із сольними номерами.

Всі охочі цього дня мали можливість окунутися в благословенні річкові води та  почастуватися гарячими чаєм чи кавою, щоби трішки зігрітися в святковий, але прохолодний день свята Богоявлення Господнього.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!