Благочинний протоієрей Стефан помолився за упокій невинно загиблих у Києві під час трагічних подій в лютому 2014-го року

Четвер, 20.02.2020 17:26

20 лютого 2020 р. біля пам’ятної фотостели Героїв Небесної Сотні в Камені-Каширському була піднесена до Престолу Всевишнього заупокійна молитва за всіма нашими братами та сестрами, які загинули на Майдані Незалежності в Києві та інших містах і селах України.

Звершив поминальну молитву місцевий благочинний, настоятель храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського протоієрей Стефан Михалюк, який поклав до підніжжя  меморіальної дошки живі квіти, як символ і нагадування того, що в Бога мертвих не має – в Творця всі живі.

Православна Церква ніколи не залишається осторонь трагічних подій, молиться за душі убієнних та померлих, просить у Всевишнього милості та прощення.

Нагадаємо, що минулого року поминальну заупокійну молитву на цьому місці звершив керуючий Волинською єпархією Української Православної Церкви Високопреосвященніший Нафанаїл архієпископ Волинський і Луцький.

Вічная пам’ять…

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!