Відбулися перші збори духовенства реорганізованого Камінь-Каширського благочиння

Четвер, 27.02.2020 14:34

27 лютого 2020 р. в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського відбулися перші збори духовенства реорганізованого Камінь-Каширського округу, які очолив місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк.

Зустріч священників розпочалася спільною молитвою, де лунали прохання до Престолу Всевишнього про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Під час зібрання до уваги священнослужителів були донесені рішення зборів Єпархіальної ради, а також отець благочинний передав присутнім благословення правлячого архієрея владики Нафанаїла та довів до відома священників його розпорядження та вказівки.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!