У Камені-Каширському відбулася молитвовна хода на авто з Хрестом Господнім

Розміщено на Бер 22, 2020 в Новини | Коментарі Вимкнено до У Камені-Каширському відбулася молитвовна хода на авто з Хрестом Господнім

У Камені-Каширському відбулася молитвовна хода на авто з Хрестом Господнім

У третю неділю Великого посту, яка називається Хрестопоклонною, Православна Церква особливо вшановує Животворящий Хрест Господній, на Якому був розіп’ятий, принісши Себе у жертву за гріхи світу, Господь наш Іісус Христос, Який Воскресінням Своїм переміг владу над людством смерті та пекла. Тому Хрест є знаком нашого спасіння. “Слово про хрест для нас спасаємих – сила Божа” – казав святий апостол Павло.

В цей день, 22 березня 2020 р. з благословення керуючого Волинською єпархією УПЦ архієпископа Нафанаїла відбулася Хресна хода, яка у зв’язку з запровадженими державою карантинними обмеженнями, відбувалася на автомобілі вулицями Каменя-Каширського з Хрестом Господнім, який у свій час був привезений до Свято-Іллінського храму міста з Єрусалиму та був освячений там на Голгофі, де був розіп’ятий Христос-Спаситель.

Це було звершено згідно древньої благочестивої традиції, коли в Константинополі затвердився звичай виносити Чесне древо Хреста Господнього на дороги та вулиці для освячення місць і подолання хвороб.

Варто зауважити, що до посиленої молитви духовенство, чернецтво і мирян закликав Священний Синод УПЦ 18 березня 2020 року та затвердив текст молитви і прохань на сугубій єктенії, що необхідно підносити за Божественними літургіями впродовж періоду коронавірусного карантину.

Розпочалася Хресна хода в нижньому приділі храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського. На головних в’їздах у місто звершувалася соборна молитва з проханнями до Господа про подолання згубної пошесті та смертоносної зарази, що поширюється пандемією коронавірусу, також відбувалося окроплення вулиць Свяченою водою.

Очолив цю священнодію благочинний Камінь-Каширського округу протоієрей Стефан, якому молитовно співслужили настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я, що входить до міського підпорядкування, протоієрей Сергій та клірик Свято-Іллінського храму протоієрей Владислав.

Спаси, Господи, народ твій і благослови надбання Твоє, Перемогу на супротивників подай і Хрестом Твоїм охороняй громадян Царства Твого!

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!