В храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Сошичне було звершено молитву про подолання згубної пошесті

Вівторок, 31.03.2020 15:15

В неділю 29 березня в храмі Різдва Пресвятої Богородиці с Сошичне після богослужіння Пасії було відслужено водосвятний молебень.

Про це пише Сошичненська ОТГ.

Після цього настоятель храму протоієрей Георгій разом з декількома вірянами звершили Хрестний хід, прочитали молитви з проханням до Бога вберегти людей від страшної інфекційної хвороби-коронавірусу на вулицях села Сошичне.

Священник окропив свяченою водою і благословив Животворчим Хрестом Господнім чотири сторони Сошичне Молитва рятувала, рятує і буде рятувати нас від зла, хвороб, епідемій, а Церква закликає всіх до дієвого покаяння.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!