У день пам’яті святого первомученика Стефана єпископ Афанасій звершив Богослужіння у Камені-Каширському

Неділя, 10.01.2021 12:44

9 січня 2021 р., у день пам’яті святого первомученика й архідиякона Стефана, вікарний архієрей Волинської єпархії єпископ Афанасій очолив Божественну літургію у нижньому приділі храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського.

Цього дня Архіпастирю співслужили настоятель парафії та благочинний округи протоієрей Стефан Михалюк, клірик храму протоієрей Владислав Михалюк та настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла с. Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк, повідомляє сайт Волинської єпархії УПЦ.

За Літургією піднесли посилені молитви про припинення епідемії, а також за лікарів і хворих.

Наприкінці богослужіння владика привітав отця-настоятеля протоієрея Стефана з днем пам’яті його небесного покровителя та побажав, щоби життя святого первомученика архідиякона Стефана було прикладом вірності Христу і Святій Православній Церкві.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!