У храмах Камінь-Каширського благочиння відбудеться збір пожертв для “Великоднього кошика” Захисникам України

Понеділок, 19.04.2021 18:54

На парафіях Камінь-Каширського благочиння відбудеться збір пожертв для українських Воїнів, що несуть свою службу на Сході України, захищаючи територіальну цілісність нашої Батьківщини.

В суботу 24 квітня 2021 р., в день свята “Воскрешення праведного Лазаря”,  всі бажаючі матимуть можливість принести до храмів передачі для Пасхального столу нашим Землякам – Захисникам України.

В цей же день зібрані пожертви будуть доставлені до храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського. Після благословення та освячення пасхальних страв місцеві волонтери разом із кліриком Олексіївського благочиння протоієреєм Юрієм Михайловим відпраляться на схід України, щоби доставити ці передачі для великодньої втіхи нашим мужнім Землякам, які свято Воскресіння Христового зустрічатимуть далеко від своїх рідних сімей та домівок.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!