До військовослужбовців ЗСУ доставлено передачі для “Великоднього кошика”

Вівторок, 27.04.2021 14:52

Зібрані на парафіях Камінь-Каширського благочиння пожертви для “Великоднього кошика” Захисникам територіальної цілісності України були доставлені до військовослужбовців ЗСУ. Разом із місцевими волонтерами на Схід України відправився з душпастирською місією настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Каменя-Каширського протоієрей Юрій Михайлов.

Священнослужитель звершив Чин освячення приміщення, де проживають військові та молитовно благословив через окроплення Свяченою водою привезені Великодні паски, крашанки і писанки, інші інгредієнти Пасхального столу. Хто виявив бажання – мав можливість приступити до Таїнства Сповіді. Відбулася змістовна духовна бесіда священника з військовослужбовцями, в часі котрої всі бажаючі задавали отцю Юрію питання, які їх цікавлять.

Переночуваши на позиції разом із Захисниками України, наші волонтери вирушили на рідну Камінь-Каширщину, де й надалі в храмах Української Православної Церкви лунатимуть молитви за земляків-військовослужбовців.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!