Випускники ЗЗСО “Підцир’ївський ліцей” розпочали прощання зі школою із спільної молитви у своєму храмі

Середа, 30.06.2021 17:23

30 червня в Закладі загальної середньої освіти “Підцир’ївський ліцей” відбувся Випуский вечір, який розпочався зі спільної молитви випускників 2021 року в місцевому храмі Святих апостолів Петра і Павла.

11 вчорашніх школярів разом зі своєю класною керівничкою, поруч із батьками та рідними молитовно дякували Милосердному Творцю за 11 років навчання в рідній школі, просячи Божого Благословення на початок самостійного дорослого життя.

Настоятель храму протоієрей Сергій Михалюк, вітаючи випускників із завершенням шкільного навчання, побажав їм наснаги для майбутніх звершень і терпіння в подоланні всіляких різноманітних труднощів, які, можливо, траплятимуться в подальшій реалізації намічених планів.

На молитовну згадку винуватці урочистостей отримали невеличкі ікони святого Ангела-Хранителя, який хай береже своїми молитвами кожного з них на всіх життєвих шляхах.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!