У Камені-Каширському звершили чин Заупокійного відспівування Захисника Батьківщини

Субота, 15.01.2022 19:29

14-го січня 2022р. перестало битися серце військовослужбовця Збройних Сил України Кереба Олександра Володимировича, котрий в часі Різдвяних свят перебував у відпустці від несення служби в зоні проведення АТО-ООС, де він виконував свій обов’язок більше 6-ти років, захищаючи територіальну цілісність України.

15-го січня собором духовенства було завершено чин Відспівування спочилого захисника Вітчизни. Очолив заупокійну молитву місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк, якому співслужили настоятель храму Святих апостолів Петра і Павла села Підцир’я протоієрей Сергій Михалюк і клірик храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського протоієрей Владислав Михалюк.

Проводжали в останню земну путь воїна Олександра сестра, інші родичі, друзі, знайомі, сусіди, а також побратими по військовій службі.

Всі разом молилися до Милосердного Господа, щоби Він упокоїв безсмертну душу Героя в тих оселях Вічності, де праведники перебувають, очікуючи Воскресіння з мертвих й життя майбутнього віку.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!