В селі Краснилівка попрощалися із загиблим Захисником України

Середа, 22.02.2023 10:22

21 лютого в храмі Святого рівноапостольного Київського князя Володимира села Краснилівка собором духовенства УПЦ був звершений Чин заупокійного відспівування загиблого Захисника України Воїна Какалюка Володимира Івановича 1972 року народження.

Очолив поминальну молитву благочинний Михнівської округи протоієрей Володимир Новосад, якому співслужили місцевий настоятель священник Петро Марко й інші священнослужителі, серед яких був клірик Камінь-Каширського благочиння протоієрей Владислав Михалюк.

Рідний батько покійного Воїна Володимира виконує послух церковного старости, дружина співає в церковному хорі. Невтішними лишилися також матір, яка є активною та дієвою парафіянкою, троє дітей, внук, рідні й друзі та всі, хто знав і спілкувався із загиблим Захисником Батьківщини.

Вічна й світла пам’ять…

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!