Священники Камінь-Каширського благочиння звершили чин Заупокійного відспівування загиблого Захисника України

П’ятниця, 16.06.2023 18:32

10 червня 2023 року в бою з російськими окупантами загинув військовослужбовець ЗСУ житель села Залісся Юрасов Ігор Володимирович 23.10.1989 р.н.

16 червня духовенством Камінь-Каширського округу було звершено чин Заупокійного відспівування загиблого Захисника України. Соборну поминальну молитву очолив місцевий благочинний протоієрей Стефан Михалюк.

Тисячі людей зібралися, щоби провести в останню земну путь Героя, котрий віддав своє життя заради блага Батьківщини.

Неможливо було без сліз жалю та сердечного співчуття дивитись на згорьованих дружину-вдовицю, батьків, рідних, друзів, товаришів, сусідів та всіх, хто мав можливість бути знайомим та спілкуватися з покійним Захисником України, якого всі пригадують як дуже чуйну, світлу та добру людину з прекрасним почуттям гумору.

В покійного Ігоря лишився син, якому напередодні похорону – 15 червня, виповнилося два рочки. Певно, що хотів Батько особисто привітати свого синочка, але судилося так, що прибув у своє рідне село з фронту в домовині.

Хай з миром спочиває тіло Покійного Воїна, очікуючи Воскресіння з мертвих, а Його безсмертну душу хай Бог поселить в тих оселях Вічності, де всі праведні перебувають.

Вічная память…

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!