Пам’ять їх з роду в рід…

Неділя, 12.05.2024 16:50

12 травня 2024 р., у Неділю Святого апостола Фоми, в Провідний пасхальний поминальний день для парафії храму Святого пророка Іллі м. Каменя-Каширського, після завершення богослужіння біля Алеї Слави загиблих Героїв пролунала спільна молитва за всіх полеглих Захисників і Захисниць України.

Нещодавно 19 нових банерів поповнили цей меморіал.

Настоятель храму протоієрей Стефан разом із місцевим кліриком протоієреєм Владиславом і численними вірянами пом’янули поіменно всіх Героїв-Земляків, молитовно просячи у Господа для їхніх безсмертних душ Милості Божої, Царства Небесного, прощення гріхів і упокоєння у тих Оселях Вічності, де праведні перебувають.

Варто зазначити, що в храмі Святого пророка Іллі в часі кожного богослужіння лунають спільні молитви за живих та полеглих Захисників і Захисниць нашої Батьківщини.