Церковний хор Свято-Покровського храму села Ворокомле взяв участь у концерті “Ой, збираємося, роде!”

Понеділок, 27.05.2019 13:56

Нещодавно у сільському будинку культури села Ворокомле відбулося святкове родинне дійство – концерт “Ой, збираємося, роде!”, участь у котрому поруч із різними дорослими та дитячими співочими колективами взяв церковний хор місцевого Свято-Покровського храму.

В завершенні святкового дійства до переповненої глядацької зали зі словом вітання звернувся настоятель протоієрей Валерій Остапчук, який закликав усіх присутніх берегти родинні традиції, з повагою ставитися до старших та з усією відповідальністю в дусі християнського благочестя виховувати молоде покоління.

Читайте наші новини у Facebook або Тelegram чи Viber : швидко, зручно та завжди у вашому смартфоні!